Цитаты

Люко Дашвар цитаты из книг

добавила цитату1 апреля 2017 20:28

Любов дарує світоч душі й серцю, де б ви не були - на Лупиному хуторі, у Києві чи Сан-Франциско. Не плотська до однієї конкретної людини. До всього живого... Людина є тим, що вона любить.

добавила цитату6 июля 2015 14:48

Суки виживуть. Тільки суки, бо сукам чоловік потрібен тільки для продовження роду, а жінкам - для себе.

добавила цитату6 июля 2015 14:47

До дверей. Геть. На вулицю. Хай там немає повітря, хоча б люди... Поспішають собі - сумні, веселі... Сумних більше. А вам чого не вистачає?! Любові?.. А не боїтеся, що залюблять вас до паралічу? До бездихання? До смерті? Ні?! Тоді поспішайте. Як не вас, то - ви...

добавила цитату7 января 2015 22:52

Справедливість - омана. Право висувати претензії комусь, не висуваючи їх собі.

добавила цитату7 января 2015 22:48

Хіба життя - боротьба? Життя - радість. Ні з ким боротися не треба. Узагалі. Тільки із собо. Себе знайти, на тому й заспокоїтися.

Санджив
добавила цитату10 ноября 2014 21:31

Иллюзия способна завести далеко, но и на краю земли реальность дарует только настоящая боль.

добавила цитату2 октября 2014 14:05

И что горевать о загубленной жизни? Любовь – лучше жизни. И чтобы это понять, нужно прожить целую жизнь.

добавила цитату2 октября 2014 14:04

Любовь – не для чужих глаз. Любовь – это тайна. Невероятная прихоть безрассудного сердца. Цветок папоротника. Горячие объятия под солнцем не заставят тот цветок распуститься в ночи. Только – две звезды, что вдруг перестанут светить холодным голубым огнем и упадут в свою любовь, как в темный безлюдный лес, где их уже поджидает цветок папоротника.