Валерый Гапееў цитаты из книг

добавила цитату3 мая 2014 19:25

Не ты одна распоряжаешься своей жизнью - её меняют и люди вокруг тебя, есть обстоятельства, которые от тебя никак не зависят {Не ты одна распараджаешся сваім жыццём - яго мяняюць і людзі вакол цябе, ёсць абставіны, якія ад цябе ніяк не залежаць}

Катерина
добавила цитату3 мая 2014 19:22

Еще только-только мы начали вырабатывать для себя какие-то принципы в жизни - и на тебе, мы встречаемся с тем, что в этой жизни нужно, считай, ежедневно переступать через эти принципы {Яшчэ толькі-толькі мы пачалі выпрацоўваць для сябе нейкія прынцыпы ў жіцці - і на табе, мы сутыкамся з тым, што ў гэтым жыцці трэба ці не штодзень пераступаць цераз гэтыя прынцыпы}

добавила цитату3 мая 2014 19:17

Ни о чем не хотелось думать. Хотелось просто идти, идти теплой аллеей и держать в души это светлое чувство. {Ні аб чым не хацелася думаць. Хацелася проста ісці, ісці цёплымі прысадамі і гушкаць у душы гэтае светлае пачуццё.}

добавила цитату1 мая 2014 20:51

Когда зовут и хочешь ответить - отвечай сразу {Калі клічуць і хочаш адказаць - адказвай адразу}

Анна Михаловна
добавила цитату1 мая 2014 20:33

От этого где-то в глубины сознательности будто маленький чертик тоненько и довольно хихикал {Ад гэтага недзе ў глыбіні свядомасці быццам маленькі чорцік тоненька і задаволена хіхікаў}

добавила цитату1 мая 2014 20:30

Не нужно нырять за истиной в водоворот, когда вода и там остается водой. {Не трэба ныраць за ісцінай у вір, калі і там вада застаецца вадой}

Екатерина {Менеджер}
добавила цитату1 мая 2014 20:27

Тайна красоты - идеально здоровое тело, идеально подготовленное для жизни, для продолжения рода. {Таямніца прыгажосці - ідэальна здаровае цела, ідэальна падрыхтаванае для жыцця, для працягу роду.}

добавила цитату30 апреля 2014 21:34

Ещё несколько дней назад бедная золушка и вот сейчас, считай, - принцесса. {Яшчэ колькі дзён таму бедная папялушка і вось цяпер, лічы, - прінцэса.}