Гімн демократичної молоді

2006

«Гімн демократичної молоді» складається з новел, або історій, в яких розповідається про розвиток дрібного (середнього) бізнесу в Україні на початку 90-х років.

«Гімн демократичної молоді» вийшла в серії "Графіті", як і три попередні книжки Жадана - "Депеш Мод", "Цитатник" і "Anarchy in the UKR".

Головна привабливість Жадана – це неперевершений стиль написання. При цьому абсолютно не має ніякого значення, що він описує: відкриття гей-клубу, бізнес братів Лихуїв, зйомки українського кіно і т.д. Читається все це практично на одному подиху і ти думаєш лише про одне – тільки б воно не закінчувалось, тільки б не закінчувалось.

Жадан пише так, що навіть якби він описував телефонний довідник, то читати б це, напевно, було б не менш цікаво.

Купить книгу Гімн демократичної молоді, Сергей Жадан