2004

Книга знайомить читача з маловідомими матеріалами української військової історії 1917–1921 рр. Зокрема, праця Миколи Капустянського «Похід українських армій на Київ–Одесу в1919 році» представляє офіційну точку зору уряду Української народної республіки, подає детальний опис бойових дій Армії УНР навесні–влітку 1919 р. Нариси та поезії Євгена Маланюка цікаві яскравими особистісними характеристиками українських воєначальників В. Тютюнника, Є. Мєшковського та В. Сінклера.

Видання містить значний документальний додаток, куди увійшли архівні матеріали, карти й таблиці, що характеризують загальний стан та кількість як Дієвої армії УНР, так і її супротивника – Червоної армії — у 1919 р.

Купить книгу Евген Маланюк. Уривки зі спогадів. Україна 1919. Похід українських армій на Київ–Одесу в 1919 році, Евген Маланюк