Мексиканські хроніки

2012

Роман про мандрівку відомого українського письменника й журналіста Макса Кідрука присвячений його першій подорожі Мексикою від західного до східного узбережжя, яку він здійснив ще аспірантом і яка змінила все його життя. Відлітаючи наодинці до країни своїх дитячих мрій, він навіть не міг передбачити, що тисячі кілометрів, подолані ним, настільки зменшать відстань між незнайомими людьми з різних місць планети, а подорож подарує не тільки море веселих спогадів і яскравих пригод, а й нових друзів.

8,0 (1 оценка)

Купить книгу Мексиканські хроніки, Максим Кидрук

<p>Було перше кохання, яке, як то завше буває, роздовбало на друзки усі інші мрії, майже так само як Виговський — війська Трубецького під Конотопом.</p>
Добавила: Valentina_Chebotar
<p>…Коли я розплющив очі, наді мною було лише небо.<br /> «Невже це все? Так тупо, Господи, — подумав я. — І що тепер напишуть на моєму надгробку? „Убитий ананасом під час танцюльок на Ґелаґетсі за тисячу миль від рідної домівки“? Ото вже сміху буде на похороні!»</p>
Добавила: Valentina_Chebotar

написала рецензию22 июля 2020 21:22
Мексиканські хронікиМаксим Кидрук

Ощущение такое, буд-то провела ночь с закадычным друзякой, слушая о его приключениях в Мексике.
Макс Кидрук весело и эмоционально рассказывает свою историю о путешествии "от А до Я". О том, как в школьном возрасте появилась мечта потоптать тропки племени майя. Как мечта забылась, но не умерла. Как нелегко было решиться. И как увлекательно рисковать, узнавать и встречать. Хроники похожи на вкусный салат, сделанный из рассказов о людях, местах, немножко истории и забавных фактов. А ещё личные переживания. И всё это шикарной современной!!! українською мовою слегка разбавленной англицизмами.
Меня книга позабавила. Но автор намекает на куда большее ее назначение: "Я хочу, щоб кожен, хто прочитає її, на якусь мить повернувся в дитинство чи юність і згадав свої дитячі — глевкі, наївні, простакуваті — мріяння. Я хочу, щоб, прочитавши Хроніки, ви не загубили свою Мексику…"