Хоч трохи правди про так звану Велику Вітчизняну війну

У цій скромній книзі висвітлено велику неправду про перші місяці так званої Великої Вітчизняної війни (1941–1945). Вже в перші дні війни на Волині, в Україні (а не аж у грудні під Москвою), було доведено, що з німецькими загарбниками можна успішно боротися. Переконливо пояснено, що радянський Південно-Західний фронт, яким командував генерал-полковник М. П. Кирпонос, змусив Гітлера й верховне німецьке командування прийняти 6 серпня 1941 р. рішення тимчасово припинити наступ своїх військ на московському напрямі, відтягнув велику частину тих військ на себе й тим самим урятував Москву і наперед визначив переможне завершення війни.

Згадано в цьому виданні чимало фактів, які радянська пропаганда або замовчувала, або подавала не достовірно.

8,0 (1 оценка)

Купить книгу Хоч трохи правди про так звану Велику Вітчизняну війну, Иван Черненко