Цитаты из книги 451° по Фаренгейту - страница 3

добавила цитату21 октября 2017 0:19

Всему своё время. Время разрушать и время строить. Время молчать и время говорить.

добавила цитату21 октября 2017 0:14
добавила цитату21 октября 2017 0:09

Шире открой глаза, живи так жадно, как будто через десять секунд умрёшь. Старайся увидеть мир. Он прекрасней любой мечты, созданной на фабрике и оплаченной деньгами. Не проси гарантий, не ищи покоя — такого зверя нет на свете.

добавила цитату20 октября 2017 22:56
добавила цитату20 октября 2017 22:39

Огонь — это вечное движение. То, что человек всегда стремился найти, но так и не нашёл.

добавил(а) цитату18 августа 2017 16:23

Коли не хочеш, щоб людина стала нещасною чкрез політику, не сдавай їй роздивитися проблему з двох боків. Хай бачить лише один бік, а ще ліпше - жодного. Хай забуде, що існує така штука, як війна.

добавил(а) цитату18 августа 2017 16:20

Напихайте людям голови інформацією, яку не можно перетравити; захаращуйте їх нічого не вартими "фактами", аби вони переситилися, аби відчували себе "чудово поінформованими". Тоді вони вважатимуть, що ДУМАЮТЬ, що РУХАЮСЬСЯ вперед, хоч насправді й стоять на місці. І вони будуть щасливі, бо ті факти не змінюються.

добавил(а) цитату18 августа 2017 15:55

Дивися на все з подивом, живи так жадібно, ніби через десять секунд помреш. Намагайся побачити світ. Він прекрасніший за будь-яку мрію, створену на фабриці й оплачену грішми. Не проси гарантій, не шукай спокою – його зараз не існує на білому світі. А коли і є, то він родич мавпи-лінивця... До дідька! … Струсони дерево, хай то ледащо гепнеться об землю!

добавил(а) цитату18 августа 2017 15:53

Коли не хочеш, щоб людина стала нещасною через політику, не давай їй роздивитися проблему з двох боків. Хай бачить лише один бік, а ще ліпше - жодного. Хай забуде, що існує така штука, як війна.

добавил цитату24 июля 2017 0:58

Не проси гарантий, не ищи покоя - такого зверя нет на свете. А если есть, так он сродни обезьяне-ленивцу, которая день-деньской висит на дереве головою вниз и всю свою жизнь проводит в спячке. К чёрту! Тряхни посильнее дерево, пусть эта ленивая скотина треснется задницей об землю.

Гренджер