Цитаты из книги Дневники Кэрри

добавила цитату22 февраля 2015 16:45

"- О Боже милий! Я шльондра, - вона затулила обличчя руками. - Я переспала майже з двома чоловіками.
- Та годі тобі, Меггі, ти не шльондра, - заспокоювала її я. - Байдуже, зі скількома хлопцями ти спиш. Важливо, як ти це робиш.
- Що це означає?
- Гадки не маю. Але звучить класно, правда?"

добавила цитату22 февраля 2015 16:41

"- Вибачте, - перебила Меггі, грюкнувши склянкою по барній стійці. - Ми тут зібралися через мене, забули? Це в мене тут проблеми. Це я тут з глузду з'їжджаю. Це я тут ладна накласти на себе руки.
- Не треба, - промовила Миша. - Це негігієнічно..."

добавила цитату22 февраля 2015 16:38

"Мені довелося міцно зціпити зуби, щоб не накинутись на неї і не вдарити по ах-якій-гарній пиці."

добавила цитату22 февраля 2015 16:34

"Донна обернулась до мене і розтягнула вуста в посмішці. Я ніби зазирнула в пащу алігатора."

добавила цитату22 февраля 2015 16:32

"- Навіщо вони так чинять зі мною? - спитала я тоді маму.
- Я не можу цього пояснити, - безпомічно відповіла вона - Просто іноді дівчата таке роблять.
- Але чому?
Вона похитала головою.
- Це заздрість."

добавила цитату22 февраля 2015 16:30

"- Ти повинна щось зробити, - промовила Меггі, - Помстимося їй якось. Підірвемо її автівку!"

добавила цитату22 февраля 2015 16:29

"Наприклад: у житті є лише чотири види дівчаток:
Дівчата, які грають з вогнем.
Дівчата, які відчиняють скриньку Пандори.
Дівчата, які дають Адаму яблуко.
І дівчата, чиї подруги крадуть їхніх хлопців."

добавила цитату22 февраля 2015 16:26

"Закон життя номер п'ять: завжди погоджуйся зі своїми подругами, навіть якщо це тобі нашкодить, тільки б їх не засмучувати."

добавила цитату22 февраля 2015 16:24

"Закон життя номер чотири: найкраща подруга також може бути повна несподіванок."

добавила цитату22 февраля 2015 16:23

"Закон життя номер три: найкращі подруги завжди вважають, що ти заслуговуєш на кращого хлопця, навіть якщо той хлопець заледве здогадується про твоє існування."