Полевые исследования украинского секса

2000

В эту книгу вошли два произведения современной украинской писательницы, эссеистки, поэтессы Оксаны Забужко. Роман «Полевые исследования украинского секса» уже стал своеобразным литературным хитом в Украине. Рассказ «Девочки» - о драматических взаимоотношениях двух девочек-подростков - публикуется на русском языке впервые.

Купить книгу Полевые исследования украинского секса, Оксана Забужко

<p>...все чогось чекаєш, мрiєш i борсаєшся, сподiваючись на щось попереду, а тодi одного дня виявляється, що то й було життя...</p>
Добавила: marichka
<p>...о, свiт любить закоханих, бо лиш вони в тупiй монотонностi буднiв ще дають йому наздогад, що насправдi вiн iнакший, лiпший, нiж звик про себе думати...</p>
Добавила: marichka
<p>Вірші завжди від когось, хай би той хтось про те ні сном, ні духом.</p>
Добавила: marichka
<p>problems є problems, i суспiльство велить їх розв’язувати, згiдно з чотирма арифметичними дiями: дано А, дано B, їх можна додавати, множити, дiлити, переставляти мiсцями, i все то в надiї добути якусь третю величину, всепоглинаюче заняття! — десь у кiнцi задачника мiститься вiдповiдь <...>, коли небудь нам її покажуть...кожен iз нас прочитає свою вiдповiдь — правда, будь що змiнити буде вже пiзно.</p>
Добавила: marichka
<p>Секс - це тільки показник якоїсь глибшої незгоди.</p>