Кэндес Бушнелл цитаты из книг

добавила цитату23 февраля 2015 18:22

"Завжди подорожуй першим класом", - чула я в голові голос Саманти.
"Але тільки якщо можеш сама за нього заплатити", - додавала Міранда.

добавила цитату23 февраля 2015 18:20

Коли щось не триває вічно, це не означає, що воно нічого не означало. Це не означає, що все було неважливим.

добавила цитату23 февраля 2015 18:18

Повинен, - спіймала я себе раптом на тому, що подумки звертаюся до Саманти й Міранди, - найгірше слово в мові. Люди завжди уявляють, що все "повинно" робитися певним чином, а коли так не відбувається, то вони розчаровуються.

добавила цитату23 февраля 2015 18:15

- Взагалі-то, - гойднулася Саманта на п'ятах, - це традиція. Коли ти розриваєш заручини, то повинен подарувати своїй екс-нареченій наручний годинник.

Саманта Джонс
добавила цитату23 февраля 2015 18:13

Коли ти сумніваєшся, завжди можна використати план Б: якщо сталося щось жахливе, просто не згадуй про це.

добавила цитату23 февраля 2015 18:11

Захоплена людина ніколи не забуває про предмет своєї пристрасті, навіть якщо інші цього не поділяють. Вона захищає своє захоплення. Вона, не вдає, що не вважає його важливим, навіть якщо цим може образити своє оточення.

добавила цитату23 февраля 2015 18:08

- Я завжди сміюсь, - озвалась я.
- Чому? - солодко спитав він.
- Бо життя кумедне.

добавила цитату23 февраля 2015 18:07

- Керрі, це огидно. Це Саманта навчила тебе так висловлюватися? Бо дуже схоже на її манеру. Господи! Божевілля якесь. І що ти тепер збираєшся робити?
- Навідати білого ведмедя, - відповіла я зі сміхом. І акуратно повісила слухавку, поки вона не встигла запитати щось ще.

добавила цитату23 февраля 2015 18:03

Він розтулив обійми. Я заповзла в ліжко та впала в них. Капоте погладив моє волосся. Він був теплий, рідний і мав приємний запах. Думаю, чоловічий. Аромат був дивно знайомий. Як підсмажений хліб.

добавила цитату23 февраля 2015 17:59

- Я не хочу працювати над своїм сексуальним життям, - заволав він. - Ти хіба не зрозуміла? Не хочу працювати над шлюбом. Не хочу працювати над стосунками. Я хочу, щоб усе відбувалося просто, без зусиль. І якби ти не була таким стервом, може, ти б зрозуміла...

Бернард Сингер