КИЇВ - NEW YORK

2016

У житті Аліси занадто багато втрат і болю, а сіре існування розведене лише фарбами її картин. І навіть знайомство із забезпеченим чоловіком нічого не міняє, її серце так само закрите й холодне. Здається, що рівне майбутнє вже визначене: творчість приносить великі гонорари, дім – повна чаша, поруч – турботливий чоловік… І Алісу все влаштовує. От лише світом править любов.

Випадкова зустріч у Нью-Йорку на пересічному відкритті школи мистецтв руйнує звичний світ героїні. І раптово життя, як і її картини, стає кольоровим й чуттєвим…

«Київ – Нью-Йорк» – перший роман авторки. Кіносценарій, написаний нею ж за мотивами цієї книги, отримав Спеціальну відзнаку Державного агенства України з питань кіно у рамках міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова».

Купить книгу КИЇВ - NEW YORK, Ірина Тетера