З моїх споминів (1880 - 1920 рр.)

2005

У спогадах відомого українського громадсько-політичного діяча і дипломата Миколи Галагана читач знайде чимало цікавої інформації про національно-визвольний рух в Україні 1890-х — початку 1920-х рр. У центрі уваги автора споминів — процес організації перших україн ських соціалістичних партій (РУП, УСД «Спілки» та УСДРП), револю ційні перетворення в армії, робота у першому українському парламенті — Українській Центральній раді, дипломатичних пред ставництвах УНР у Румунії та Угорщині, українських громадських і по літичних організаціях в еміграції. Документальні матеріали слідчої справи М. Галагана, а також його офіційне листування з проводом УНР як голови української репрезентації в Угорщині дозволять краще зро зуміти політичну і життєву позицію цієї без сумніву неординарної пос таті в українському суспільному русі.

Видання розраховане на широкий загал читачів, містить багатий ілю стративний матеріал і буде цікаве всім, хто не байдужий до історії України.

Купить книгу З моїх споминів (1880 - 1920 рр.), Микола Галаган