Summer and the City

2011

Лето волшебное время в Нью-Йорке и Кэрри влюблена во все это - сумасшедшие герои и ее окрестности, ретро-бутики одежды, дикие вечеринки и гламурные люди, всё это охватывает её с головы до ног.

Купить книгу Summer and the City, Кэндес Бушнелл

<p>"Завжди подорожуй першим класом", - чула я в голові голос Саманти.<br />"Але тільки якщо можеш сама за нього заплатити", - додавала Міранда.</p>
Добавила: id18378699
<p>Коли щось не триває вічно, це не означає, що воно нічого не означало. Це не означає, що все було неважливим.</p>
Добавила: id18378699
<p>Повинен, - спіймала я себе раптом на тому, що подумки звертаюся до Саманти й Міранди, - найгірше слово в мові. Люди завжди уявляють, що все "повинно" робитися певним чином, а коли так не відбувається, то вони розчаровуються.</p>
Добавила: id18378699
<p>- Взагалі-то, - гойднулася Саманта на п'ятах, - це традиція. Коли ти розриваєш заручини, то повинен подарувати своїй екс-нареченій наручний годинник.</p>
Саманта Джонс
Добавила: id18378699
<p>Коли ти сумніваєшся, завжди можна використати план Б: якщо сталося щось жахливе, просто не згадуй про це.</p>