Поза межами болю

1921

«Поза межами болю» Осипа Турянського – це повість-поема, у якій описуються події Першої світової війни. Це твір про боротьбу біологічних інстинктів і сили духу. Історія тяжкого виживання друзів у сніговій пустелі, де смерть підстерігала на кожному кроці, розказана автором у надзвичайній психологічній напруженості. Письменник порушує у своєму творі проблеми жахіття війни, людяності і дружби. Коли воля до життя сильніша за смерть, людина здатна на все – така основна думка твору «Поза межами болю» Осипа Турянського.

Купить книгу Поза межами болю, Осип Турянський

<p>Люди не є злі... не є добрі. Люди тільки нещасливі і — щасливі.</p>
Штранцінгер
Добавила: AlinaKuznetsova
<p>Кругом нас пекло, божевілля, смерть.<br />Кожна людина вмирає тисячу разів в одній секунді.</p>
Добавила: AlinaKuznetsova
<p>Сонце любить людей.<br />Сходить із неба й ховається в їхній душі.<br />І де є серце, там сонце світить.</p>
Добавила: AlinaKuznetsova
<p>І не мають втомлені очі людей на чому спертися, ні на чім відпочити.<br />Шукають неба.<br />Та неба немає.</p>