Цитаты из книги Оно - страница 3

добавила цитату29 марта 2017 17:22

Уезжай и продолжай улыбаться. Поймай на радио рок-н-ролл и иди по жизни со всем мужеством, которое сможешь собрать, и со всей верой, которую сумеешь сохранить. Держись, смелее, не отступай.
Всё остальное - темнота.

добавила цитату24 февраля 2016 2:30

Что толку рассказывать, если всё равно никогда не удается описать словами свои чувства.

добавила цитату11 февраля 2016 0:12

... якщо життя хоча б чогось вчить, то це того, що на світі безліч хепі-ендів, і той, хто не вірить у Бога, має гарно подумати про своє психічне здоров"я.

добавила цитату11 февраля 2016 0:10

Бо я вважаю, і то лише моя суб"єктивна думка, що нижче за чоловіка, який б"є жінок, може бути лише сифілітичний щур.

добавила цитату11 февраля 2016 0:08

Якщо колеса Всесвіту налаштовані правильно, тоді зло завжди компенсується добром ... але й добро також може бути жахливим.

добавила цитату11 февраля 2016 0:06
добавила цитату11 февраля 2016 0:05

Плати за те, що отримуєш, ти володієш тим, за що ти платиш... і рано чи пізно те, чим ти володієш, дасться тобі взнаки.

добавила цитату11 февраля 2016 0:04

Коли стаєш уже таким великим, що тебе помічають, тоді стаєш і досить великим, щоб бути ціллю для критичних обстрілів.